banner461

Nevşehir'de radarla hız denetimi yapıldı

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan radarla hız denetimi uygulamasında 31 araç Tescil Plakasına ve 16 araç sürücüsüne cezai işlem uygulandı.

banner15
Nevşehir'de radarla hız denetimi yapıldı
14 Kasım 2019 Perşembe 14:25

banner134

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan radarla hız denetimi uygulamasında 31 araç Tescil Plakasına ve 16 araç sürücüsüne cezai işlem uygulandı.

Nevşehir Emniyet - Özel Denetim 88-Radarla Hız Denetimi gerçekleştirildi.

Trafik kazalarının oluşumunda %36 gibi büyük bir paya sahip olan Hız İhlallerinin önlenmesi ve algılanan yakalanma riski duygusunun artırılarak sürücülerin yasal limitlerde araç kullanmaya teşvik edilmesi amacıyla; 09-10 Kasım 2019 tarihlerinde İlimiz genelinde Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince eş zamanlı Özel Denetim 88-Radarla Hız Denetimi gerçekleştirildi.

Yapılan denetimlerde; 48 adet araç kontrol edildi, kusurları tespit edilen 31 araç Tescil Plakasına ve 16 araç sürücüsüne cezai işlem uygulanmıştır.

Türk Polis Teşkilatı olarak, sürücülerimize kendi can güvenliklerinin sağlanması için trafik kurallarına uymalarını ve gerçekleştirilen bu denetimlerin ülkemiz trafik güvenliğinin sağlanması ile can kayıplarının azaltılmasına yönelik olarak belirlenen aralıklarla sürdürüleceğini bir kez daha hatırlatırız.

            Güvenli Şehir… Nevşehir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.