banner461

Nevşehir'de son bir haftada neler oldu? İşte asayiş raporu

Nevşehir'de son bir haftada neler oldu? İşte ilimizde asayiş raporu....

banner15
Nevşehir'de son bir haftada neler oldu? İşte asayiş raporu
02 Kasım 2021 Salı 13:10

banner517
banner134

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde ilimizin huzuru ve güvenliği için aralıksız çalışmalarına devam ediyor.

Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; 4 Dolandırıcılık olayında toplam 7 şüpheli şahsa işlem yapılmıştır.

Ahlak Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; 2 Cinsel Saldırı olayında 2 şüpheli şahsa işlem yapılmıştır.

Aranan Şahıslar Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; haklarında çeşitli suçlardan dolayı yakalama ve UYAP aranması bulunan 9 şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edilmiş, yakalanan şahıslardan 5 şahıs tutuklanmış, 4 şahıs serbest bırakılmıştır.

Kayıp Şahıslar Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; Kayıp müracaatı alınan 4 şahıstan 3 şahıs bulunmuştur.

Motosikletli Polis Timleri Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; ; şüpheli şahıslar ve araçlar üzerinde yapmış olduğu çalışmalarda 5 şüpheli şahıs kontrol edilmiş, yapılan kontrollerde 2,78 gr Metamfetamin, 0,30 gr Bonzai,1 adet Av Tüfeği ve 6 adet Fişek ele geçirilerek şahıslar hakkında adli işlem yapılmıştır.

            Resmi Ekiplerimizin; şüpheli şahıslar ve araçlar üzerinde yapmış olduğu çalışmalarda 3 şüpheli şahıs kontrol edilmiş, yapılan kontrollerde 1,37 gr Eroin, 2 Adet Kurusıkı Tabanca ve  24 Adet Mermi  ele geçirilerek şahıslar hakkında adli işlem yapılmıştır.

#GüvenliŞehirNevşehir #MehmetArtunay  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.