banner461

Nevşehir'de uyuşturucu'dan 3 Şahsa Adli İşlem Yapıldı

Nevşehir'de Uyuşturucu Kullanmak-Bulundurmak Suçlarından 3 Şahsa Adli İşlem Yapıldı.

banner503
Nevşehir'de uyuşturucu'dan 3 Şahsa Adli İşlem Yapıldı
11 Ağustos 2020 Salı 10:18

banner143
banner134

Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa Köyünde Uyuşturucu Kullanmak-Bulundurmak Suçlarından 3 Şahsa Adli İşlem Yapıldı.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Uyuşturucu Madde Kullanan ve Ticaretini Yapan Şahısların yakalanarak deşifre edilmesine yönelik İlimiz Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde yapmış olduğu başarılı çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Nevşehir/Ürgüp ilçesi Mustafapaşa Köyünde bir ikamette elde edilen istihbari bilgiler doğrultusunda alınan Adli Arama kararına istinaden yapılan aramada ikametin balkonunda saksı içerisinde ekili vaziyette 8 kök hint keneviri bitkisi ele geçirilmiş Ürgüp Cumhuriyet Başsavcılığının bilgisi dahlinde hint kenevirine el konularak gözaltına alınan M.S.D isimli şahıs hakkında; 2313 SKM sayılı kanuna muhalefet etmek ve Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan suçlarından Adli işlem yapılmış,

Yapılan sokak çalışmasında İl Merkezinde şüpheli iki şahsın yapılan kontrolünde 0.15 gr Metamfetamin ve 1 adet ruhsatsız 7x65 mm tabanca  ele geçirilmiş, F.S. ve M.E.S. isimli iki şahıs hakkında Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan Narkotik Şube Müdürlüğünce 6136 sayılı Ateşli Silahlar Ve Bıçaklar İle Diğer Aletler Hakkında Kanununa muhalefet etmek suçundan ise Kale Şehit İsmail ARSLAN Polis Merkezi Amirliğince Adli işlem yapılmıştır.

            Güvenli Şehir … Nevşehir…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.