banner461

Nevşehir İl Özel İdaresine Bağlı Ekipleri Köy Yollarında...

Nevşehir İl Özel İdaresine Bağlı Ekipler, Emmiler, Hamzalı, Balcın, Özlüce, İcik, Akpınar Köyleri ile Devrent Çevre Yolunda çalışmalarını sürdürüyor...

banner15
Nevşehir İl Özel İdaresine Bağlı Ekipleri Köy Yollarında...
23 Mart 2021 Salı 20:08

banner517
banner134

Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce;

* Gülşehir İlçemize bağlı Emmiler ve Hamzalı köylerinde harfiyat işleri yapılarak çevre düzenleme çalışmaları yapılmıştır.

*Ürgüp İlçemizde bulunan Devrent Çevre Yolunda sağanak yağışlar nedeniyle oluşan ulaşım sorunlarına müdahale edilmiştir.

İdaremiz Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce;

* İlimiz Nevşehir Merkez İlçesine bağlı Balcın Köyümüzün içmesuyunda elektrik ve fan grubu arızası meydana gelmiş olup ekiplerimiz tarafından kısa sürede müdahale edilerek elektrik kesintisi ve dalgıç pompa arızası giderilmiş olup Balcın Köyüne tekrardan su verilmiştir.  

* İlimiz Derinkuyu İlçesine bağlı Özlüce ve Merkez İlçemize bağlı İcik Köylerimizde meydana gelen kanalizasyon hattındaki tıkanıklıklara ekiplerimizce en kısa sürede müdahale edilerek sorunlar giderilmiştir.

* İlimiz Kozaklı İlçesine bağlı Akpınar Köyünün içmesuyunda meydana gelen elektrik arızasına ekiplerce müdahale edilerek elektrik arızası giderilmiş ve çift yönlü sayaç takılarak köyümüze yeniden içmesuyu verilmiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.