banner461

Sel, Sulusaray kasabasını böyle vurdu! Hasar çok büyük...

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Sulusaray kasabasında etkili olan şiddetli yağmur ve sel kasabayı tamamen sular içinde bıraktı.

banner15
24 Haziran 2019 Pazartesi 12:25

banner134

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Sulusaray kasabasında etkili olan şiddetli yağmur ve yol açtığı su taşkınlarının kasabada meydana getirdiği hasar, selin çekilmesi ile birlikte gün yüzüne çıktı. Sulusaray tarihinin son yıllardaki en büyük sel felaketi nedeniyle bir çok ev ve bahçelerin sular altında kaldı. Tabii afet nedeniyle Yol, kanalizasyon başta olmak üzere alt ve üstyapıda büyük hasar meydana geldi.

Aniden bastıran yağmur sonrası oluşan sel felaketinde birçok ev ve işyerini su aldı. Yaşanan sel felaketinden kasaba içi yollarda büyük zarar gördü.

Kasabada incelemelerde bulunan ve çalışmaları yakından takip eden Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz yaptığı açıklamasında, “Bugün etkili olan şiddetli sağanak yağışlar kasabamız içinde ve ekili arazilerde sele neden olmuştur. Şuan Belediye ekiplerimiz çalışmalarına devam etmektedir. Hasar çok büyük, tek sevindirici yanı ise can kaybının yaşanmaması oldu. Tüm hemşehrilerime geçmiş olsun” dedi.

Başkan Yılmaz, birlik beraberlik içerisinde kurumlar arası dayanışmayla yaraların hızlı bir şekilde sarılacağını söyledi. 

Sulusaray'da felaketin boyutu ilerleyen saatlerde böyle ortaya çıktı ... İşte o korkunç sel felaketinden görüntüler. İzlemek için TIKLAYINIZ!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.