banner461

Yol yapım, onarım çalışmaları sürüyor

Yol yapım, onarım çalışmaları sürüyor

banner15
Yol yapım, onarım çalışmaları sürüyor
23 Nisan 2022 Cumartesi 10:31

banner517
banner134

Nevşehir İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler köylerdeki içme suyunun elektrik arızları ve kanalizasyon sorunları için çalışmalar yaparken, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler de yol yama asfalt bakım onarım ve trafik levhalarının düzenlenmesi ile ilgilenmekteler

Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler; Avanos İlçesine bağlı bulunan Mahmatlar köyü ve Sarılar köyü, Merkez İlçeye bağlı Boğaz Köyünde, Acıgöl İlçesine bağlı Tepeköy ve Topaç köyünde, Kozaklı İlçesine bağlı Karahasanlı Köyü, Gülşehir İlçesine bağlı Oğulkaya Köyündeki İçme Suyunun Elektrik Arızlarına müdahale ederek sorunları giderdiler.
Ayrıca;Merkez İlçeye bağlı Boğaz Köyü ve Derinkuyu İlçesine bağlı Çakıllı Köyünde bulunan hanelerin tıkalı kanalizasyonları Özel İdare ekiplerince açılarak sorun giderildi. 

Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ise; Gülşehir İlçesine bağlı Yeniyaylacık köyü ve Yeşilöz köyünde asfalt yama çalışmaları yaptı. Ürgüp İlçesine bağlı Karlık Köyünde yola düşen taşların temizleme çalışmaları yapıldı. Şiddetli rüzgarın devirdiği trafik işaret levhaları onarıldı. Kozaklı İlçesine bağlı Küllüce ve Yassıca köylerinin yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi. Acıgöl İlçesine bağlı Kozluca Köyü yolunda kumlama çalışmaları yapıldı.  


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.