banner461

2017 TEOG'da Yine Kardelen Rüzgarı!

2017 TEOG yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla 103 Kardelen ortaokul öğrencisinin 58’i Fen liselerini kazanarak rekor bir başarıya imza attı.

banner15
2017 TEOG'da Yine Kardelen Rüzgarı!
08 Ağustos 2017 Salı 17:49

banner517
banner134
Eğitim öğretimde Nevşehir’in 23 yıllık tecrübesi ve en başarılı okulu Kardelen Eğitim Kurumları 2017 TEOG  yerleştirme sonuçlarında tarihi bir rekora imza atarak 103 öğrencisinden, 58'ini Fen Lisesi ve 45 öğrencisini ise Anadolu Liselerini kazandırarak  TEOG başarısını taçlandırmıştır.
Geçtiğimiz yıl elde edilen büyük başarının ardından bu yılki TEOG sonuçları ile ilimizin  gururu olmaya devam eden Özel Kardelen Koleji Nevşehir ve Türkiye birinciliklerinin yanında onlarca Türkiye derecesi kitlesel başarıda da farkını ortaya koydu. Bu başarının mimarları olan Kardelen Eğitim Kurumları öğrencileri, öğretmenleri ve velilerini tebrik ederiz.
Anasınıfı, ilkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi ile hizmet veren eğitim yerleşkemizde, spor salonu, konferans salonu, oyun alanları ve yeşil alanları ile 4 yaşından 18 yaşına kadar Nevşehir'deki öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmeye devam ediyoruz. Kurumlarımıza gereken ilgiyi fazlasıyla gösteren halkımıza da ayrıca teşekkür ederiz.
2017-2018 Eğitim öğretim dönemi kayıtlarımız devam etmektedir. Sizde başarıya kayıtsız kalmayın sınırlı sayıda  kontenjanlar için acele edin, unutmayın iyi bir gelecek iyi bir eğitimle başlar!

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.