banner461

24 Kasım Öğretmenler Günü Nevşehir'de Kutlandı

Nevşehir'de 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle kutlama programı düzenlendi.

banner15
24 Kasım Öğretmenler Günü Nevşehir'de Kutlandı
24 Kasım 2022 Perşembe 12:45

banner134

24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili kutlama programı kapsamında Nevşehir Valiliği önünde bulunan Atatürk Anıtına Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat tarafından çelenk konulması ile başlayan tören daha sonra okul müdürleri ve öğretmenlerden oluşan heyetin Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat'ı makamında ziyaret etmesiyle devam etti. Bu ziyaretin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Polat ile birlikte, idareci ve öğretmenlerden oluşan heyet Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’i makamında ziyaret etti.

Vali Becel, Öğretmenleri Kabul Etti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmen ve idarecilere başarı belgelerini teslim etti. 

Valilik Fuaye salonunda düzenlenen törende Vali Becel, büyük bir özveriyle görev yapan tüm öğretmenlerin gününü kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi.

Ardından Kapadokya Kültür Merkezinde Öğretmenler Günü Kutlama Programı düzenlendi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen programa katıldı. Vali Becel, programda çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etti.  Program; aday öğretmenlerin yemin töreni ve Nevşehir Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından sunulan müzik dinletisi ile sona erdi.

Kutlama programına, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakın, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. 
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.