banner461

Acıgöl'de MESEM İş Birliği Protokolü İmzalandı

 "Okul Sektör ve Sanayi İşbirliği" kapsamında Nevşehir ilimiz Acıgöl organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Name Gıda ile Acıgöl ilçe milli eğitim müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

banner15
Acıgöl'de MESEM İş Birliği Protokolü İmzalandı
15 Eylül 2022 Perşembe 18:04

banner517
banner134

"Okul Sektör ve Sanayi İşbirliği" kapsamında Nevşehir ilimiz Acıgöl organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Name Gıda ile il Milli Eğitim müdürlüğü ve Acıgöl ilçe milli eğitim müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Protokol kapsamında 36 ustalık telafi öğrencisi, 7 stajer öğrenci olmak üzere toplam 43 öğrenci eğitim görecek.

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih Kırım; "İmza altına aldığımız protokol ile birlikte MESEM kapsamında öğrencileri eğiticeğiz.  Protokolün ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz." dedi.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat'da; "'Okul -Sektör ve Sanayi İşbirliği ' kapsamında ; Acıgöl ilçemizde faaliyetlerini sürdüren NAME gıda ile Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ilimize, ilçemize hayırlı olsun." dedi.

İmza törenine katılan Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş ta; "Eğitim ve Özel sektör iş birliğinin ara eleman yetiştirmede büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek Acıgöl ilçemizi bir mesleki eğitim üssü haline getirmek için üzerimize ne düşüyorsa yapacağız" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.