banner461

Açıkgöz, Öğrenci Yurdu İnşaatında İncelemelerde Bulundu

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Birlik Vakfı Şubesince devam eden öğrenci yurdu İnşaatında incelemelerde bulundu.

banner15
Açıkgöz, Öğrenci Yurdu İnşaatında İncelemelerde Bulundu
08 Haziran 2019 Cumartesi 21:48

banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi karşısında Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi tarafından yapımı devam eden öğrenci yurdunun tamamlanması için çalışmalar aralıksız sürüyor.

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı ve İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ile birlikte Yapımı devam eden öğrenci yurdu İnşaatında incelemelerde bulundu.‬

Nevşehir Birlik Vakfı Şubesince yapımı devam eden 340 yataklı Öğrenci Yurdu inşaatı, çalışmaları hakkında bilgi alan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz: ‪“Geleceğimizin teminatı gençlerimiz ve eğitim imkanları için hayırsever Nevşehir’imiz her daim seferber olarak çalışıyor. Bizlerin de gayreti her işin en iyisini yapabilmektir.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.