banner461

Altınyıldız Fen Ve Anadolu Liselerinde Başarı Ödüllendiriliyor!

Altınyıldız Koleji kuruluşunun 24.yılında başarıları ödüllendirmeye devam ediyor.

banner15
Altınyıldız Fen Ve Anadolu Liselerinde Başarı Ödüllendiriliyor!
06 Kasım 2021 Cumartesi 09:18

banner517
banner134

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi 9, 10, 11 ve 12. sınıflarında öğrenim gören ve Ekim ayı Deneme Sınavlarında dereceye giren öğrencilerin ödülleri düzenlenen törenle verildi.
9. Sınıflarda yapılan deneme sınavında Türkiye geneli 12.300 kişinin katıldığı sınavda öğrencilerimiz, 
Türkiye 5. 
Türkiye 6.
Türkiye 7. 
Türkiye 8., 17., 18., 23., 24., 30. Olmak üzere ilk 50’de 16 öğrencimiz yer almıştır.

10. Sınıflarda yapılan deneme sınavında Türkiye geneli 14.356 kişinin katıldığı sınavda öğrencilerimiz,
Türkiye 2. 
Türkiye 3.
Türkiye 6. 
Türkiye 8., 11., 12., 16., 22., 25., 26. Olmak üzere ilk 50’de 18 öğrencimiz yer almıştır.
Geleneksel olarak her ay yapılan Deneme sınavında dereceye giren öğrencilerimiz için tören düzenlendi. Törende Lise müdürü Özkan Kılınç, Müdür yardımcıları Korhan Aslaner, Aykut Değerlier ve sınıf öğretmenleri öğrencilere hediyelerini verdiler.
     Öğrencileri daha fazla motive etmek, başarıyı takdir etmek amacıyla düzenlenen ödül törenlerinde kitap setleri armağan edildi.
Okul Müdürü Özkan KILINÇ yaptığı konuşmada; ‘‘Çağdaş, Kaliteli Eğitim Standartları İle Türkiye’de adını altın harflerle yazdıran okulumuz öz güveni yüksek bireyler yetiştirmek için sizlere her imkânı sunuyor. Kullandığımız teknolojik bilgi kaynakları ile sosyal etkinliklerle Türkiye’nin en başarılı bireylerini yetiştirme yolunda ilk günkü heyecanımızla ilerliyoruz.
Okulumuzun alanında uzman ve fedakâr öğretmen kadrosu; kullandığımız güncel yayınlar okulumuzun işleyişi, hafta içi yapılan birebir etütleri, hafta sonu kursları sizlerin başarısındaki en büyük etkendir.  
     Her yıl Altınyıldız Fen Lisesi öğrencileri Nevşehir de bireysel anlamda üniversite sınavlarında ilk dereceleri almaktadır. Bunun son kanıtı 2021 Yılında Üniversite Sıavlarında Nevşehir 1., 2. ve 3.sü bütün puan dallarında Altınyıldız Lisesi öğrencileri olmuştur. Bundan sonraki süreçte sizlerden beklentimiz mezunlarımızın başarılarını örnek alarak bu yolda ilerlemeniz olacaktır.’’ Dedi.


     

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.