banner461

Altınyıldız Fen Ve Anadolu Lisesinde Başarının Sırrı; 'İlkeli Eğitim'

Altınyıldız Fen Ve Anadolu Lisesinde İlkeli Eğitim Anlayışıyla Gelen Başarıya Siz De Ortak Olun!

banner15
Altınyıldız Fen Ve Anadolu Lisesinde Başarının Sırrı; 'İlkeli Eğitim'
25 Mart 2022 Cuma 14:24

banner517
banner134

Her sınıf kademesinde öğrencilerimizin başarıdan başarıya koştuğu bir eğitim kurumu olan Altınyıldız Eğitim Kurumları’nda 2022-2023 eğitim öğretim yılına yönelik 9. Sınıf ve ara sınıf kayıtlarını büyük bir hız ve yoğun bir ilgiyle tamamlamaktadır. Kayıtlarımıza büyük ilgi gösteren öğrenci velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

         Ayrıca Nevşehir’in en kaliteli ve en başarılı özel okulu seçilen Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi, 9. 10. ve 11. Sınıflar Kabul ve Bursluluk Sınavı yarın gerçekleşecek.Sınava online yada doğrudan kayıt yaptıran öğrencilerimiz, bu hafta sonu 26 Mart 2022 Cumartesi Günü Saat 14.00 da Altınyıldız Eğitim Kurumları Lise Kampüsünde sınava gireceklerdir. Sınavımız Nevşehir geneli tüm öğrenci katılımına açıktır. 

         Sınavımıza https://sinav.altinyildiz.k12.tr/kayitden online olarak başvuru yapabilmektedir.

         Altınyıldız Eğitim Kurumları, kurulduğu 1998 yılından bu yana Nevşehir halkının takdirini toplama başarısını gösterebilmiş ve her yıl Türkiye dereceleri ile Nevşehir derecelerini elde etme istikrarını yakalayabilmiştir.Güçlü eğitim kadrosu ve öğrencilerine sunduğu çağdaş, ilkeli ve kendini sürekli yenileyen eğitim anlayışı ile 24 Yıllık bir başarı öyküsü ortaya koymanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Liselerinde tecrübeli idareciler ve alanında uzman öğretmenlerin karınca misali çalışmaları, öğrencilerin ve velilerin gayretleri ile başarılarımızın sürekliliğini sağlamaktadır.Rehberlik servisinin öğrencilere sunduğu danışmanlık hizmetleri, test, soru bankası ve deneme sınavları yayınlarının özenle seçilmesi, hafta içi eğitim, hafta sonu kurslarla, birebir ve sınıf etütleri akademik başarılarımızı hergeçen gün yukarılara taşımaktadır.

Altınyıldız; Güçlü, başarılı öğretmen kadrosu, birbirinden başarılı öğrencileri ve mükemmel fiziki yapısıyla kaliteli ve çağdaş eğitim fırsatısunmaktadır.Bu başarıları elde eden öğrencilerimizi onlara destek olan velilerimizi tebrik eder, Altınyıldız Kolejini yalnız bırakmayan tüm Nevşehir halkına ve okulumuz çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

“ Başarılı bir gelecek, iyi bir Üniversite için Altınyıldız Koleji”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.