banner461

Altınyıldız Kreş Ve Anaokulunda Beden Eğitimi Farkı

banner15
Altınyıldız Kreş Ve Anaokulunda Beden Eğitimi Farkı
11 Haziran 2021 Cuma 08:44

banner517
banner134

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu mükemmel okul kampüsünün verdiği imkânlarla, başarılı öğretmenlerle özverili çalışmalarıyla her branşta kaliteli eğitim farkını ortaya koyuyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Muradiye Özsan yaptığı açıklamada;  ‘‘Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda Beden Eğitimi ve Spor dersinde 2. dönem boyunca tenis, badminton, okçuluk, dart, futbol, voleybol gibi branşlar öğretildi. 

Çocuklarımıza bir çok branş sunarak yetenekleri keşfetmelerine fırsat tanıdık. Tenis branşı çocuklarımızda el göz koordinasyonu, hız kontrolü kaba motor becerilerini geliştirmede olumlu katkıları oldu. Çocuklarımızı 2. Dönem boyunca Tenis döneminde kazanmış olduğu becerileri sunma fırsatı, tanıyarak tenis gösterisi hazırladık, başarıları gururla sunarken çocuklarımız, emeklerinin karşılığını görmekten kıvanç duyduk. 

Altınyıldızlı çocuklar, bir kere daha yaşlarında daha üstün başarı sergileyerek ne kadar özel kıymetli eserler oldukları kanıtladılar. ’’ dedi. 

Mustafa Kemal Atatürk’ünde dediği gibi ‘‘Eserlerimizin kıymeti öğretmenlerimizin mahareti ve fedakârlığı derecesiyle orantı bulmuştur.’’    

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı devam ediyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.