banner461

Altınyıldız’da 1.Sınıf Öğretmenleri

Nevşehir’de Eğitim’in  Lideri Altınyıldızİlköğretim Kurumu2021-2022 öğretim yılı 1.sınıf öğretmenlerini belirledi.

banner15
Altınyıldız’da 1.Sınıf Öğretmenleri
24 Kasım 2020 Salı 10:01

banner143
banner134

Nevşehir’de Eğitim’in  Lideri Altınyıldızİlköğretim Kurumu2021-2022 öğretim yılı 1.sınıf öğretmenlerini belirledi.

 “ Bu öğretim yılı Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. Sınıflarımızı okutan sınıf öğretmenlerimiz Sayın AYŞE ZAĞLANMIŞ,SayınÇETİN BUZLUK,Sayın SANİYE İNAN ve Sayın YEŞİM IŞIKTAŞ ile 4 yıllık yeni sözleşme yenilenmiştir. Ayrıca ilimiz Merkez Turgut Akdevelioğlu ilkokulunda Sınıf öğretmeni olarak görev yapan ve ilimizin en başarılı öğretmenlerinden biri olan Sayın TUNCAY BAKTI’da Altınyıldız ailesine katılmıştır.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın MEHMET ERAVCI yaptığı açıklamada ‘Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkan sağlamak adına 2021-2022öğretim yılı için gücümüze güç katarak ilerliyoruz. Şuanda 4.sınıflarımızı okutmakta olan okulumuz başarılı öğretmenleri Sayın AYŞE ZAĞLANMIŞ ,Sayın ÇETİN BUZLUK,Sayın SANİYE İNAN ve Sayın YEŞİM IŞIKTAŞ’ öğretmenlerimizle birlikte SayınTUNCAY BAKTI beydeAltınyıldız  ailesine katılmış olmasından dolayı son derece mutluyuz.Ayrıca gelecek öğretim yılı 1.sınıflarımızınİngilizce öğretmeni olarak daSayın ZEHRA MANGÖRgörev yapacaktır.

2021-2022 öğretim yılında Öğretmenlerimizin Aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan ,millet ve bayrak sevgisi ile çarpan nesiller yetiştirmelerini temenni ediyor, sağlıklı ,huzurlu,mutlu ve başarılı bir yıl temenni ediyoruz ‘ ifadelerine yer verdi.

Nevşehir’in ve Türkiye’nin Eğitimde gururu olan ALTINYILDIZ ailesine şimdiden  2021-2022 öğretim yılında başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.