banner461

Altınyıldızda Muhteşem Öğretmenler Günü Kutlaması

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda öğretmenler için hazırlanan pastanın kesilmesinin ardından Kurum Müdürü Sayın Mehmet ERAVCI öğretmenlere günün anısına hediyelerini takdim etti.

banner15
Altınyıldızda Muhteşem Öğretmenler Günü Kutlaması
25 Kasım 2017 Cumartesi 14:33

banner517
banner134
Altınyıldız İlköğretim Kurumunda öğretmenler için hazırlanan pastanın kesilmesinin ardından Kurum Müdürü Sayın Mehmet ERAVCI öğretmenlere günün anısına hediyelerini takdim etti. Daha sonrasında 7.sınıf öğrencilerimizin hazırladığı programla şenlenen öğretmenlerimiz mutlu bir öğretmenler günü geçirmenin keyfini yaşadılar.
 
            Düzenlenen programda saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Sınıf öğretmeni Cumhur DEMİRSOY  günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.Öğrencilerimizin hazırlamış olduğu Senden Öğrendim  Öğretmenim adlı oratoryonun ardından şiirler okundu veSınav Konulu tiyatro öğrenciler tarafından sergilendi.Ardından 7.sınıf öğrencilerimizin korosuyla  ve kendilerinin yazdıkları şarkılarla devam eden programımızda öğretmenlerimizin Eren Özhan’ın şarkılarıyla şenlenmesiyle programımız son buldu.
 
            Programımız hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerimize 7.sınıf öğrencilerimize,bizleri yalnız bırakmayıp programa katılan velilerimize teşekkür ediyoruz. 
 
            Ürünü insan olan ve insanlık tarihinin en önemli mesleği olduğunu düşündüğümüz öğretmenlik aslında ülkemizin geleceğidir.Öğrencilerine vatan sevgisini,doğruyu ve diğer önemli değerleri öğreten öğretmenlerdir.Bu değerleri öğrencilerimize katan öğretmenlerimizin  ve tüm öğretmenlerin gününü kutluyor,saygı sevgi ve şükran duygularımız sunuyoruz.

 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.