banner461

Altınyıldızdan Nevşehir 1.liği...

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri geçtiğimiz hafta Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi tarafından organize edilen Kısa Hikaye yarışmasına 6 özgün eserle katıldılar.

banner15
Altınyıldızdan Nevşehir 1.liği...
03 Mayıs 2021 Pazartesi 13:46

banner517
banner134

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri geçtiğimiz hafta Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi tarafından organize edilen Kısa Hikaye yarışmasına 6 özgün eserle katıldılar. 8.Sınıf öğrencimiz Zişan ÇİFTCİ tarafından kaleme alınan ‘YAĞMUR DAMLALARI’ isimli hikaye ise yapılan değerlendirmeler sonucu Nevşehir 1.si olmuştur.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Öğrencileri

Zişan ÇİFTCİ Nevşehir 1.siolmuş, ve

Hilal ÖZKAYA

Hüseyin Ata ÇETİNKAYA

Nazlı BİKİR

Musa Enes OLGUN

Asyanur NAMLI mansiyon ödülü almışlardır.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarakülkemizin geleceği olan çocuklarımızın, okuyan, yazan, sorgulayan, araştıran, düşünen bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak, onlara edebiyatı sevdirmek, geleceğin yazarlarına fırsat vermek ve onları teşvik etmek ,hayal güçlerinin ve ifade zenginliklerinin güçlendirilmesine yardımcı olmak amacıyla bu tür yarışmalara katılmalarını destekliyoruz. Yarışmada derece alan öğrencilerimizi, onları yetiştiren öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU

TÜRKİYE'NİN EĞİTİMDEKİ GURURU

BİR KOLEJDEN ÇOK DAHA FAZLASI

BAŞARILI VE MUTLU BİR GELECEK İÇİN SİZİN ÇOCUĞUNUZ DA ALTINYILDIZLI OLSUN.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.