banner461

Altınyıldızlı Öğrencilerin Atölye Sevinci

2022 – 2023 Eğitim Öğretim yılına okulumuz öğrencileri etkinlik ve atölye derslerine yepyeni atölye sınıflarıyla başladılar.  

banner15
Altınyıldızlı Öğrencilerin Atölye Sevinci
09 Eylül 2022 Cuma 11:34

banner517
banner134

2022 – 2023 Eğitim Öğretim yılına okulumuz öğrencileri etkinlik ve atölye derslerine yepyeni atölye sınıflarıyla başladılar.  

Finlandiya eğitim sisteminden kendi eğitim sistemimize entegre ettiğimiz bu yeni eğitim modelimiz çocukların; spor, sanat ve kültür alanındaki yeteneklerini de geliştiren atölye çalışmaları ile temel becerilerini geliştirdikleri , kendilerini ifade edebildikleri, özgüveni yüksek ve ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli insanlar yetişmesine katkı sağlaması adına büyük önem taşımaktadır. 

Bu eğitim modeli sistemi ile ; okulumuzda kullanılan spor ve konferans salonu, drama atölyesi, resim, müzik, satranç, halk oyunları, jimnastik, cep sineması, akıl oyunları, robotik kodlama, 3 boyutlu gösteri dersliği, fen laboratuvarları yanında beceri atölyeleri , seramik, origami atölyeleri, botanik bahçesi gibi yeni atölyelerde öğrencilerimizin öğrenme ortamlarına katkı sağlamaktadır. Bu atölye ve derslikler çocuklarımızın bilgiyi davranışa dönüştürmelerine yardımcı olacaktır.  

Her yıl olduğu gibi eğitimde yenilikçi anlayışıyla fark yaratan Altınyıldız İlköğretim Kurumu bu yıl da yeni eğitim anlayışıyla büyük beğeni topladı. 

Yeni eğitim öğretim yılının velilerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını dileriz… 

ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU 

TÜRKİYE'NİN EĞİTİMDEKİ GURURU 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.