banner461

Altınyıldızlı Öğretmenlerin Türkiye 1.liği Mutluluğu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencisi ASYANUR NAMLI resmi sonuçlara göre sınavda tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye 1.liği elde etmiştir.

banner15
Altınyıldızlı Öğretmenlerin Türkiye 1.liği Mutluluğu
01 Temmuz 2022 Cuma 09:20

banner517
banner134

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencisi ASYANUR NAMLI resmi sonuçlara göre sınavda tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye 1.liği elde etmiştir.

5 Haziran 2022 Pazar günü yapılan Liselere Geçiş Sınavında Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencisi ASYANUR NAMLI, resmi sonuçlara göre tüm soruları doğru yaparak Türkiye 1.liği elde etmiştir. Türkiye 1.si olan öğrencimizin kıymetli öğretmenleri yaptıkları açıklamada:

Sınıf Öğretmeni MUSTAFA ERDEM: İlkokuldan güzel emel ve hedeflerle çıktığı bu yolda bugün böyle bir neticeye ulaşmış olması kendisini 4 yıl okutmuş olan sınıf öğretmeni olarak bizi ziyadesiyle gururlandırmıştır. Geleceğinin aydınlık olması dileklerimle.

Türkçe Öğretmeni ZELİHA UĞURLU: 4 yıllık ortaokul sürecinde hep gayretiyle hatırladığımız öğrencimiz ASYANUR NAMLI bugünkü başarısıyla bizleri mutlu ederek gururlandırmıştır. İnandığı yolda her zaman daha büyük başarılara kavuşması dileğiyle. İnancı sonsuz başarıları benzersiz olsun.

Matematik Öğretmeni GÖKHAN METİN: Meraklı ve araştırmacı kişiliği ile ön plana çıkarak disiplinini hiç bozmadan devam ettiren Asyanur’u gönülden kutluyorum. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni DURSUN UZ: Başarılarının yanında örnek ahlakı ile de her zaman örnek olmuş değerli öğrencimiz Asyanur, bu başarısı ile okulumuzun ve ilimizin iftihar kaynağı olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

İngilizce Öğretmeni ZEYNEP ÇALIŞKAN: Yabancı dile verdiği önem ile LGS sınavında da büyük başarılara imza atan öğrencimiz Asyanur Namlı’yı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Fen Bilimleri Öğretmeni EREN ÖZHAN: Kıymetli öğrencimin başarılarının devamını diliyorum. Hayatı boyunca disiplinini koruyarak büyük başarılara imza atmasını temenni ediyorum. Aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan millet bayrak sevgisiyle çarpan bir Türk genci olarak hayatında başarılar diliyorum.

Rehber Öğretmen ÖMER FARUK KAYA: Sene boyunca yaptığımız görüşmelerde her zaman Asyanur’daki potansiyeli fark ederek çalışmalara yönlendirdim. Bugün kazanmış olduğu bu başarı ile başta ailesi olmak üzere bizleri gururlandırdığı için kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Öğretmeni ALİ ÖZKAL: Asyanur; bize başarmak için inanç ve gayretin ne denli önemli olduğunu somut bir şekilde göstermiştir. Asyanur’a ve geleceğimizin teminatı tüm gençlerimize lise hayatlarında başarılar diliyorum. “ ifadelerine yer vermişlerdir.

Kurum müdürümüz Sayın MEHMET ERAVCI yaptığı açıklamada: “Sınavın ismi değişse de, başarının ismi yine Altınyıldız İlköğretim Kurumu olmuştur. Altınyıldız İlköğretim Kurumu kurulduğu günden bugüne Ortaöğretime geçiş sınavlarında 61 Türkiye 1.liği elde etmiş ve okul puan ortalamaları ile yıllardır Nevşehir 1.si okul olmuştur. Elde ettiği sınav puan ortalamaları ile akademik olarak, sosyo-kültürel alanlardaki başarıları ve Türkiye’nin en iyi okul kampüslerinden birine sahip olan Altınyıldız Eğitim Kurumları öğrencilerine sunduğu mükemmel öğretim imkânları, sosyal yaşam alanlarıyla ‘aklın ve bilimin ışığında’ Türkiye’nin geleceğini yetiştirmeye devam ediyor ve Nevşehir'in ve Türkiye'nin öncü okulu olmaya devam etmektedir.

Mezun ettiği 1100 Öğrencisini Fen Lisesine, 680 Öğrencisini Anadolu Lisesine yerleştirmiş olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2022 LGS yerleştirmelerinden sonra da yine öğrencilerini Türkiye’nin en çok tercih edilen okullarını kazandırmaya devam edecektir. Öğrencilerimizi 2022 LGS sınavlarına hazırlayan fedakâr öğretmenlerimize, bizlere desteklerini esirgemeyen saygıdeğer velilerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimizi kutluyor, bundan sonraki öğretim hayatlarında başarılar diliyorum.’ ifadelerine yer verdi.

Öğrencilerimizi 2022 LGS sınavlarına hazırlayan fedakâr öğretmenlerimize, bizlere desteklerini esirgemeyen saygıdeğer velilerimize teşekkür ediyor, öğrencimizi kutluyor, bundan sonraki öğretim hayatında başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.