banner461

Avanos Anadolu Lisesi Kız Oryantiring Takımı Demir’i Ziyaret Etti

Çorum ilinde Oryantiring grup müsabakalarında üçüncü olan Avanos Anadolu Lisesi Kız Oryantiring takımı Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BERK, okul müdürü Murat GÜNTEPE ve Beden Eğitimi öğretmeni İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’i makamında ziyaret etti.

banner15
Avanos Anadolu Lisesi Kız Oryantiring Takımı Demir’i Ziyaret Etti
23 Şubat 2017 Perşembe 18:37

banner517
banner134
Çorum ilinde Oryantiring grup müsabakalarında üçüncü olan Avanos Anadolu Lisesi Kız Oryantiring takımı Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BERK, okul müdürü Murat GÜNTEPE ve Beden Eğitimi öğretmeni İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DEMİR, Avanos Anadolu Lisesi Kız Oryantiring takımını başarılarından dolayı tebrik etti. Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren DEMİR öğrencilerin bu başarıyı sadece sporda değil aynı zamanda da eğitim ve günlük hayatlarına yansıtmaları dileklerinde bulundu.
       
İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR “Spor, ferdin beden ve ruh sağlığının gelişmesinin yanında, belli kurallara göre rekabet ölçüleri içinde mücadele etme, heyecan duyma, yarışma, yarışmada üstün gelme zamanını içerir” dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ,Avanos Anadolu Lisesi Kız Oryantiring Takımına hediye verdi. Ziyaretin sonunda DEMİR, öğrencilere ,emeği geçen okul idarecilerine ve Beden Eğitimi Öğretmenine teşekkür ederek, takıma Manisa’ta yapılacak olan Türkiye Birinciliği Müsabakaları’nda başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.