banner461

Başkan Aktürk, Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezinde

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kapadokya Üniversitesine bağlı yeni açılan Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezini ziyaret etti.

banner15
Başkan Aktürk, Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezinde
06 Nisan 2021 Salı 15:53

banner517
banner134

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kapadokya Üniversitesine bağlı yeni açılan Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezini ziyaret etti.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, kısa süre önce hizmet vermeye başlayan, Nevşehir ve çevresine modern sağlık hizmeti sunan Ürgüp’teki ilk özel sağlık kompleksi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezimizi ve Kapadokya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini gezdi.

Aktürk’e ziyareti sırasında Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Vesile Şenol ve Kapadokya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Serdar Sütcü eşlik etti. Merkezimizde incelemelerde bulunan Aktürk, halka sunulacak ağız ve diş sağlığı hizmetleri hakkında bilgi aldı.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ; "Kapadokya Üniversitemizdeyiz. Yeni açılan Diş Hekimliği Fakültesi ve Diş Hastanesini, Rektörümüz Prof.Dr Hasan Karasar’ın eşliğinde gezdik. ÜRGÜP ‘ümüz her geçen gün değerine değer katmaya devam ediyor." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.