banner461

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi İnşaatında İncelemelerde Bulundu.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi İnşaatında ve Kitap Deposunda İncelemelerde Bulundu.

banner15
Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi İnşaatında İncelemelerde Bulundu.
27 Temmuz 2019 Cumartesi 12:30

banner517
banner134

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş ile birlikte Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Kız Pansiyonunda yapımı devam eden yangın merdiveni inşaatında ve Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesin' de bulunan kitap deposunda incelemelerde bulundu.
 

Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesini gezerek yangın merdiveni inşaatı hakkında okul idarecilerinden bilgiler aldı ve okuldan ayrıldı.
Daha sonra Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, Şube Müdürü Yusuf AYDOĞMUŞ ile birlikte, 2019-2020 eğitim öğretim yılı öğrencilere dağıtılmak için basılan kitapların depolandığı Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kitapların teslimatı, dağıtımı, vb. konularında incelemelerde bulundu. Sayın Murat DEMİR," Gelen kitapların en kısa sürede okullara kendi imkanlarımızla ve personelimiz tarafından dağıtılacağını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.