banner461

Çevik'ten dönem sonu mesajı

Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Çevik, eğitim öğretim dönem sonu nedeniyle bir mesaj yayınladı.  

banner15
Çevik'ten dönem sonu mesajı
21 Ocak 2022 Cuma 10:00

banner517
banner134

Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Çevik, eğitim öğretim dönem sonu nedeniyle bir mesaj yayınladı.  

Çevik, "Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Sayın Veliler, 6 Eylül 2021 tarihinde Covid-19 tedbirleri alarak başladığımız eğitim öğretim yılının 1. döneminin sonuna geldik. Öğrencilerimizin karnelerini almalarıyla başlayacak olan yarıyıl tatilinin hepimize hayırlı olmasını dilerim. Değerli Mesai Arkadaşlarım, Yaptığınız özverili çalışmalarla eğitim öğretim faaliyetlerimizin aksamadan yürümesini sağladığınız için ayrıca geleceğimizin teminatı gençlerimizi, hayat okuluna hazırladığınız için hepinize minnettarım. Tüm emekleriniz için teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum. 

Sevgili Öğrenciler, Çalışmalarınızın, emeklerinizin bir karşılığı olan karnelerinizi alıyorsunuz. Bu karneler sizin için bir durum göstergesidir. İyi notlar da kötü notlar da sizlere bir şeyler anlatır. Lütfen karnelerinizin sizlere anlattıklarını iyi dinleyin. Başarılı olmakta başarısız olmakta sizin elinizde. Geleceğin mimarları olarak sizler, bugünden kendinizi geliştirmeli, donanımlarınızla güzel ülkemizin daha güzel daha müreffeh bir vatan olmasını sağlamalısınız. 2. döneme daha hazır bir zihin için dinlenin, sosyal hayata katılın ve kitap okumayı unutmayın. Hayat boyu başarılı olmanız dileğiyle, iyi tatiller. 

Sayın Veliler, Zor süreçlerden geçerek geldiğimiz bu karne gününde, öğrencilerimizle iletişiminizi güçlü tutunuz. Öğrenci karnesi sadece öğrenciyi değil sizleri de bizleri de değerlendirir. Bunu unutmayınız. Öğrencilerimizin istek ve değerlendirmelerini önemseyiniz. Hayat okuluna hazırlanırken evlatlarımızın en büyük destekçileri siz olmalısınız. Öğrencilerimizin donanımlı birey olması için ona yol gösterici olmayı unutmayınız. Daha güzel günlerde çocuklarımızın başarılarıyla, yaptıklarıyla gurur duyduğumuz günlerde buluşmak dileğiyle... 

Eğitim Camiamızın Görünmez Kahramanları, Yardımcı Hizmetler Sınıfında Çalışan Saygıdeğer Mesai Arkadaşlarım, Sizlere de sonsuz teşekkürler sunuyorum. Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin temiz ve sağlıklı okullarda eğitim öğretim faaliyetlerini gerçekleştirmeleri için yaptığınız çalışmalardan dolayı ellerinize, emeklerinize sağlık. Herkese iyi tatiller" dedi.  


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.