banner461

Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık MYO’dan 18 Mart Tiyatro

Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık MYO’dan 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi Kapsamında Tiyatro Etkinliği...

banner15
Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık MYO’dan 18 Mart Tiyatro
19 Mart 2022 Cumartesi 12:21

banner517
banner134

Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık MYO’dan 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi Kapsamında Tiyatro Etkinliği

NEVÜ Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık Meslek Yüksekokulu (MYO),   Derinkuyu Kaymakamlığı ve Derinkuyu Belediye Başkanlığı iş birliği ile 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi kapsamında tiyatro etkinliği düzenlendi.

NEVÜ Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık Meslek Yüksekokulu etkinlik salonunda gerçekleştirilen “Çanakkale Destanı”  adlı tiyatro etkinliğine Derinkuyu Kaymakamı  Muhammed Yılmaz, İlçe Belediye Başkanı Bülent Aksoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel Irmak, NEVÜ akademik ve idari personeli ile  öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Derinkuyu ilçe merkezinde bulunan anaokulları ve İlkokul öğrencilerine yönelik 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi kapsamında gerçekleştirilen “Çanakkale Destanı”  adlı tiyatro etkinliği ile öğrencilerin küçük yaşta milli ve manevi değerlerimizi tanıması amaçlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.