banner461

Genç Nevşehirliler Derneğinden Dr. Faruk Güçlü'ye ziyaret

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, değerli hemşehrimiz Dr. Faruk Güçlü'ye hemşehri ziyaretinde bulundular.

banner15
Genç Nevşehirliler Derneğinden  Dr. Faruk Güçlü'ye ziyaret
16 Temmuz 2021 Cuma 14:10

banner517
banner134

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, Nevşehir'in yetiştirdiği önemli değerlerimizden ve FİB Haber Köşe Yazarı Dr. Faruk Güçlü'ye hemşehri ziyaretinde bulundular.

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, ziyarette Ankara'da ve Nevşehir'de yapmış oldukları faaliyetler hakkında bilgi verdiler.

Günün anısına hediye takdimi ve fotoğraf çekiminin ardından ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Dernek Başkanı Ziya Ağca; "Genç Nevşehirliler Derneği olarak değerli hemşehrimiz Dr. Faruk Güçlü'ye bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakası için teşekkür ederiz." dedi.

Başkan Ağca açıklamasında; "Akademisyen, Ekonomist , Folklor araştırmacısı ve Yazar olarak bilinen hemşehrimiz Dr. Faruk Güçlü'yü ofisinde ziyaret ederek Ankara'da yapmış olduğumuz faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Onlarca kitabı ve makaleleri ile araştırmacı ruhu ile önümüzdeki dönemlerde birlikte daha güzel projelerde buluşmayı hedefledik. Bizlere yeni çıkan kitabından '' Nevşehir İlinde Kavimler Göçü Tarihine Kısa Bakış '' hediye ederek günün anlam ve önemi üzerine fotoğraf çekindik." ifadelerini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.