banner461

Genç Nevşehirliler Platformu'nun Kütüphane Projesi Hayata Geçirildi

Ankara Genç Nevşehirliler Platformu, Acıgöl Topaç ilk öğretim okulu ve Tatlarin ilk öğretim okuluna kütüphane projesini hayata geçirdiler.

banner15
Genç Nevşehirliler Platformu'nun Kütüphane Projesi Hayata Geçirildi
04 Mayıs 2019 Cumartesi 21:28

banner517
banner134

Genç Nevşehirliler Platformu, yaşadıkları şehirlerde kendi içlerinde birlik ve beraberliği sağlandıktan sonra memlekete olan bağlarını arttırmak ve özlemlerini gidermek için Acıgöl Topaç ilk öğretim okuluna ve Tatlarin ilk öğretim okuluna kütüphane projesini hayata geçirdiler.

Ankara Genç Nevşehirliler Platformu tarafından organize edilerek hayırseverlerin katkıları ile yapılan Topaç Şehit Bekir Şahin İlkokulu ve Tatlarin Şehit Ahmet Tekdemir İlkokulu kütüphaneleri açılışı için düzenlenen törene, İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Tatlarin Belediye Başkanı Ercan Selvi, Platform Başkanı Ziya Ağca, Eğitimbirsen İlçe Temsilcisi Sami Özgümüş, Genç Memursen İl Temsilcisi Berkay Dinleyen, Topaç Muhtarı Yüksel Toprakçı ile Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Arslan ve okul müdürleri Nisa Tarı ile Mahmut Akyol'un katılımlarıyla yapıldı. 

Nevşehir'deki ilk faaliyeti olması hasebiyle büyük önem taşıyan açılış, hayırseverlerin Genç Nevşehirliler Platformuna olan desteğinin artarak gelecek günlerde daha güzel çalışmalara imza atılacağının müjdecisi olması temennisiyle. Başta Ziya AĞCA başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.