banner461

Gündem Tekstil'de Tüm Okul Kıyafetlerini Bulabilirsiniz!

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Nevşehir'de de okulların açılmasına kısa bir süre kala aileler öğrenci üniformaları için Nevşehir'de okul alışverişlerine başladı.

banner15
Gündem Tekstil'de Tüm Okul Kıyafetlerini Bulabilirsiniz!
09 Eylül 2022 Cuma 18:40

banner517
banner134

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Nevşehir'de de okulların açılmasına kısa bir süre kala aileler öğrenci üniformaları için Nevşehir'de okul alışverişlerine başladı. Nevşehir'de aileler aradıkları tüm okul üniformalarını Gündem Tekstil'de bulabiliyor. 

12 Eylül tarihinde açılacak olan 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılına kısa bir zaman kala Nevşehir'de aileler şu sıralarda okul alışverişi telaşındalar. Okul üniformaları bu alışverişlerin en önemli unsuru olurken Nevşehir Merkezde ki tüm okulların üniformalarını içinde barındıran Gündem Tekstil Nevşehir'de ailelerin birinci tercihi oluyor.

2022-2023 eğitim-öğretim yılına merhaba diyecekken bu öğrenciler için Gündem Tekstil okul üniforması bakımından ailelerin ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. İlkokul, Ortaokul ve Lise olmak üzere Nevşehir Merkezdeki Tüm Okul Formaları mevcuttur.

Bu sene ki eğitim-öğretim yılı içinde yer alacak, hangi öğrencinin, hangi okulda hangi üniformayı giyeceği Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenmişken aradığınız tüm okul üniformalarını Gündem Tekstilde bulabilirsiniz.

Gündem Tekstil işletme sahibi Abdurrahim Güven yaptığı açıklamada; " Yeni eğitim öğretim yılının ülkemize, milletimize, Nevşehir’imize ve eğitim camiamıza, başarılarla dolu, hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyor; değerli öğretmenlerimize, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize ve Nevşehirli hemşehrilerime sağlık, huzur ve başarılar diliyorum." dedi.


Gündem Tekstil

Abdurrahim Güven
0 533 965 50 80 - 0 533 545 88 11
0384 212 36 75
Adres: Gazhane Cad. No:19 Nevşehir/Merkez
www.gundemtekstil.comKaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.