banner461

İGEDER Öğretmen Akademi Nevşehirde Eğitim Verecek

İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER)in bünyesinde 3 yıldır sürdürdüğü Öğretmen akademi çalışmaları kapsamında Nevşehir Gönüllü Eğitimciler Derneğinin katkıları ile ilimizde atölye çalışmaları yapılacaktır.

banner15
İGEDER Öğretmen Akademi Nevşehirde Eğitim Verecek
24 Şubat 2017 Cuma 16:04

banner517
banner134
İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER)in bünyesinde 3 yıldır sürdürdüğü Öğretmen akademi çalışmaları kapsamında Nevşehir Gönüllü Eğitimciler Derneğinin katkıları ile ilimizde atölye çalışmaları yapılacaktır. İgeder ülke geneli bir çok ilimizde ve yurtdışında bir çok ülkesinde öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimleri için öğretmen akademi çalışmaları yürütmektedir. Geçen yıl ülke geneli 10000 öğretmene eğitim veren İgeder 45 ilde teşkilatlanarak çalışmalar yapmaktadır.

Nevşehir Gönüllü Eğitimciler Derneği başkanı Serhat ULUER Nevşehir geneli 37 farklı okuldan toplamda 245 öğretmen ve idarecimizden gelen talepler neticesinde Akıl ve zeka oyunları, Kodlama eğitimi, Liderlik ve Takım Yönetimi, Etkili Sınıf Yönetimi, İletişimde beden dili, Etkinliklerle Değerler Eğitimi alanlarında 26 Şubat Pazar günü öğleden sonra Damat İbrahimpaşa ortaokulunda atölye çalışmaları yapılacaktır.  Hafta sonu olmasına rağmen Pazar demeden sabah demeden öğretmen akademi çalışmalarına katılan Nevşehir’in manevi mimarı öğretmenlerine desteklerini esirgemeyen İgeder’in başkanı Sayın Nuri Özkan beye İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR'e Teşekkür Ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.