banner461

İl Müdürü Demir Nene Hatun MTAL Pansiyonunu İnceledi

Nevşehir Millî Eğitim Müdürü Murat Demir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonuna ziyarette bulunarak incelemeler de bulundu. 

banner15
İl Müdürü Demir Nene Hatun MTAL Pansiyonunu İnceledi
14 Ekim 2021 Perşembe 14:20

banner517
banner134

Nevşehir İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonuna ziyarette bulunarak incelemelerde bulundu.  

Pansiyonun mutfak ve yemekhane bölümünde incelemelerde bulunan İl Müdürümüz öğle yemeğini de pansiyonda kalan öğrencilerle birlikte yedi. Okul idarecilerinden pansiyonun genel durumu, salgın nedeniyle yemekhanede alınan önlemlerin etkililiği, ihtiyaç ve gereksinimler ile ilgili bilgi aldı. 

Sohbet ortamında geçen öğle yemeğinde İl Müdürümüz Sayın Murat Demir; öğrencilerden pansiyonda zorlukla karşılaşıp karşılaşmadıklarını, pansiyonun temizliği, düzeni ve yemekler ile ilgili sıkıntıları olup olmadığı konusunda bilgi alarak onların taleplerini diledi. 

İl Müdürümüz Sayın Murat Demir, “Bizler, sizler için buradayız, sizin kaldığınız bu ortamı güzelleştirmek, aile ortamı haline getirmek bizim görevimiz ancak sizlerden beklentimiz ise derslerinize çok çalışıp vatanına, milletine ve devletine faydalı birer genç olmanızdır.” dedi. 

İl Müdürümüz çalışmalarından dolayı okul idarecilerine ve pansiyon çalışanlarına teşekkür ederek oradan ayrıldı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.