banner461

İlk’lerin ve En’lerin Okulu: Kardelen Koleji

Kardelen Eğitim Kurumları Nevşehir’de ilklerin ve enlerin okulu olmaya devam ediyor.

banner15
İlk’lerin ve En’lerin Okulu: Kardelen Koleji
29 Ağustos 2020 Cumartesi 19:41

banner517
banner134

Kardelen Eğitim Kurumları Nevşehir’de ilklerin ve enlerin okulu olmaya devam ediyor. 

2020 YKS Türkiye birincisi Hüseyin kağan ÖZDEMİR ile Nevşehir’e bu alanda bir ilki yaşatan Kardelen Eğitim Kurumları rakipsiz olmanın gururunu yaşıyor. Ayrıca 13 Mart’ta başlayan uzaktan eğitimde de online derslerin verimliliği sayesinde velilerin takdirini topluyor. 

Nevşehir’de bir ilk olarak “MİCROSOFT TEAMS” uygulamasını kullanan Kardelen Eğitim Kurumları uzaktan eğitiminde her anlamda güvenle yürütülebilmesi için eğitim camiasına örnek oluyor. Sadece Microsoft Teams uygulamsı ile değil, “Kardelen Akademi” ve “Otomasyon” sistemleri ile de okul ortamını evlere taşımaya devam ediyor. Okulun sadece dört duvar arasında kalmaması ilkesinden hareketle artık her yer okul olarak görülüyor. Öğrenciler bu sayede öğretmen ve arkadaşarıyla diyaloglarını aksatmadan devam ettirebiliyorlar. 

1994 yılında Nevşehir’in ilk özel okulu olarak eğitim ve öğretime başlayan Kardelen Koleji her dönemde ve her alanda diğer okullara örnek olmaya devam ediyor. 

43.000 metrekarelik alanıyla bölgenin en geniş yerleşkesine sahip olan Kardelen Koleji sadece sınav sonuçlarıyla değil sosyal ve sportif alanlardaki başarılarıyla da zirvede yer alıyor. 

Erasmus ve e-twining projeleriyle adından söz ettiren Kardelen Koleji okullarının kapılarını Avrupa’ya açıyor. Bu yıl yapılan ve 36 aylık bir süreçte devam edecek olan Erasmus’ta dört proje kabul edilip, üç proje onay bekliyor. Bu alanda da bölgenin en başarılı okulu olarak yoluna devam ediyor. 

Bütün velilerimizi ve öğrencilerimizi bu ayrıcalıkları yaşamak üzere Kardelen Kolejine davet ediyoruz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.