banner461

Kapadokya MYO’da 2021 Sınıf Mezuniyet Töreni Yapıldı

Kapadokya Meslek Yüksekokulunda 2021 Sınıf mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

banner15
Kapadokya MYO’da 2021 Sınıf Mezuniyet Töreni Yapıldı
14 Ekim 2021 Perşembe 20:22

banner517
banner134

Kapadokya Meslek Yüksel Okulu 2021 Sınıf Mezuniyet Törenine, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin,  Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, okul yetkilileri, daire müdürleri, öğrenci ve veliler katıldı.

Kapadokya Üniversitesi yerleşkesinde yapılan tören saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından açılış konuşmasıyla başladı.

Vali Becel konuşmasında; Nevşehir’deki üniversitelerin gelişmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Kapadokya Üniversitesi'nin açtığı programların hem bölgenin hem de ülkenin çeşitli hizmet sektörlerinin personel ihtiyacını karşılamada önemini dile getirdi. Üniversitelerin önceliğinin bulunduğu bölgelere katkı sağlamaları olduğuna dikkat çeken Vali Becel bunu da Kapadokya Üniversitesi'nin başardığını, buradan mezun olan öğrencilerin Ülkenin kalkınmasında, gelişmesinde önemli görevler üstleneceklerini belirterek, mezun olan ve dereceye giren öğrencileri kutladı, bundan sonraki hayatlarında sağlık, başarı ve mutluluklar diledi.

Tören, çeşitli programlarda derece ile mezun olan öğrencilere ödüllerinin takdimi ile sona erdi.

Törene katılan Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay'da, "Mezun olan öğrencilerimize başarılar dileriz." dedi.

Öte yandan Kapadokya Üniversitesi'nden yapılan duyuruda; "Canto Orkestrası konseriyle mezun öğrencilerimizi uğurluyor, yeni öğrencilerimize hoş geldiniz diyoruz. 14 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de Ürgüp Fabrika Yerleşkemizde yapılacak olan Canto Orkestrası Konseri etkinliğimize tüm öğrencilerimiz davetlidir." ifadelerine yer verildi.


#GüvenliŞehirNevşehir #MehmetArtunay


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.