banner461

Kardelen Anaokulunda “ Veli Katılımı” Devam Ediyor

Yenilenen Müstakil Binası ile dikkat çeken Kardelen Anaokulu Aile Katılımı Etkinliğine devam ediyor.

banner15
Kardelen Anaokulunda “ Veli Katılımı” Devam Ediyor
12 Şubat 2019 Salı 13:58

banner143
banner134

Kardelen Anaokulu’nun dönem başından beri devam ettirdiği ‘Aile Katılımı Etkinliği’ ile amaç; okul ile ev arasındaki koordinasyonu sağlayarak çocukların gelişimlerinde ve eğitimlerinde birlikte hareket etmeyi sağlamak ve bu sayede bu süreci desteklemektir.

Öğrencilerimiz aile katılımı etkinliğinde misafir olan velilerimizle renk renk kokulu sabunlar yaptı. Farklı kalıplarla değişik tasarımlı sabunlar yapıp öğrencilerimiz günlük hayatta kullandığımız sabunun yapılışını öğrenmiş oldular.

Veli katılımı etkinliğine her hafta devam eden Kardelen Koleji Anaokulu Minik Bilginler sınıfı bu hafta ebru sanatıyla tanıştı. Kardelenli Minikler yapacakları çalışma hakkında bilgi edindikten sonra hazırlanmış kitreli suyu renklendirmeye başladı. Minik Bilginlerle harika bir aktivite yapan velimiz keyifli bir ebru çalışması olduğunu dile getirdi.

Kardelen Anaokulunda Veli Katılımı Etkinliği ile daha önceden belirlenen günler doğrultusunda velilerimiz çocuklarının sınıflarına konuk olurlar. Bu katılımlar ile öğrencilerimizin aileleriyle ortak yaşantı geliştirmelerini, ailelerin okulumuzu ve okul ortamımızdaki eğitim etkinliklerimizi yakından tanıyabilmeleri ve çocukların deneyimlerini paylaşmaları sağlanır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.