banner461

Kardelen Eğitim Kurumlarına Avrupa Ve Ulusal Kalite Etiketi

Kardelen Eğitim Kurumları yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

banner15
Kardelen Eğitim Kurumlarına Avrupa Ve Ulusal Kalite Etiketi
26 Aralık 2020 Cumartesi 13:51

banner143
banner134

Kardelen Eğitim Kurumları yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak e-Twinning çalışmasıyla “Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi” almaya hak kazanan Kardelen Eğitim Kurumları başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Avrupa’da okul ortaklıklarının kurulması, bilişim teknolojilerinin eğitim öğretim faaliyetlerinde kullanılmasının yaygınlaştırılması, yenilikçi öğretim yöntem ve tekniklerinin Avrupa’da öğretmenler arası paylaşımının sağlanması, öğrenci ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini ve yabancı dili kullanma becerilerinin artırılması amacıyla Türkiye 22 Şubat 2009 tarihinde e-Twinning faaliyetinin üyesi haline geldi. Avrupa’da sınırlı sayıda okula verilen “e-Twinning Okulu” belgesini 2019 yılında almaya hak kazanan Kardelen Eğitim Kurumları yaptığı çalışmalarla yeni bir belgeyi daha almayı başardı.

Nevşehir Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen programa Nevşehir Valisi Sayın İnci SEZER BECEL, Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR, e-Twinning koordinatörü Sevgi YILMAZ, okul müdürleri, kalite etiketi almaya hak kazanan öğretmenler katıldı.

        Kardelen Eğitim Kurumları'ndan yapılan açıklamada ;

'' Ulusal Kalite Etiketi, başta yenilikçi teknikler ve yabancı dilin etkin kullanımı olmak üzere bir çok nitelikli yaklaşımı öğretim perspektifine başarıyla eklemlendirmiş e-Twinning projelerine sahip öğretmenlere verilen ve projenin kendi ülkelerinde belirli bir kalite seviyesine ulaşmış olduğunu gösteren belgedir.Bu kalite seviyesi başta öğrencilerimiz olmak üzere kurumumuz bünyesindeki tüm paydaşlarımızı daha ileri seviyeye götürmek için attığımız adımlara bir örnektir. Bugün Avrupa ve Ulusal kalite etiketlerimizi Nevşehir Valisi Sayın İnci SEZER BECEL ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'in katılımlarıyla alarak okulumuza kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Birlikte hep daha iyiye... ''


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.