banner461

Kardelen "Her Zaman" Kazandırır!

Türkiye 1.lerinin Okulu Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi,  YKS resmî sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da sınava damga vurdu.

banner15
Kardelen "Her Zaman"  Kazandırır!
30 Temmuz 2021 Cuma 17:57

banner517
banner134

Türkiye 1.lerinin Okulu Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi,  YKS resmî sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da sınava damga vurdu.  Geleneksel hale getirdiği başarılarını yeni derecelerle taçlandıran Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinde Okul Müdürü Mürsel Mert yaptığı açıklamada,  "Kardelen Eğitim Kurumları olarak tek alanda değil,  her alanda;  bir sene değil,  her sene elde ettiğimiz başarılarla alt sınıftaki öğrencilerimizi de daima öne taşıyarak yolumuza devam etme gayesindeyiz.  Hedefleri olmanın ötesinde hedeflerine her daim ulaşabilen bir kurum olarak 2021 YKS'ye de, her yıl olduğu gibi, Kardelen damgasını vurmuş bulunmaktayız.

Elde ettiğimiz bu başarıların sırrı var. Öncelikli olarak her biri alanında uzman,  dershane ve okul deneyimi bulunan bölgenin lideri eğitim kadromuzun öğrencilerimizin başarısına etkisi her çevrenin de kabullendiği gibi aşikar.  Ayrıca öğrencilerimizin eğitime dair tüm gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde olan ve sürekli gelişen dev eğitim kampüsümüz de öğrencilerimizi hayata en iyi şekilde hazırlayabilmek adına bizlere birçok imkan sunmakta. Bu imkanlar ışığında bizlere her daim destek olan ve sonuna kadar güvenen velilerimiz de motivasyonumuzu hep zirvede tutmamızı sağlamakta.

Nevşehir'de eğitim alanında 'ilk'leri başararak ilimizin ülke arenasında saygın bir konuma ulaşmasına vesile olan tüm şampiyon öğrencilerime,  her koşulda bizlere güvenini dile getiren saygıdeğer velilerimize ve öğrencilerimize eğitime dair her imkanı sunan okul yöneticilerimiz ve lider eğitim kadromuza canıgönülden şükranlarımı sunuyorum. " dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.