banner461

Kardelen’den Nevşehir’e Tarihi Armağan!

Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle ve Elde Ettiği Hem Sosyal Hem de Akademik Başarılarla Nevşehir’in “Öncü Kurumu” Olan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Öğrencisi Hüseyin Kağan ÖZDEMİR, Nevşehir Tarihinin En İyi Derecesini Elde Ederek Türkiye 1.si Oldu!

banner15
Kardelen’den Nevşehir’e Tarihi Armağan!
27 Temmuz 2020 Pazartesi 12:11

banner517
banner134

27.07.2020 tarihinde ÖSYM tarafından YKS resmi sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Özel Kardelen Fen Lisesi Öğrencisi Hüseyin Kağan ÖZDEMİR, Nevşehir’in gelmiş geçmiş en iyi derecesini elde ederek ÖSYM resmi sonuçlarına göre Türkiye 1.si olmuştur.

Elde edilen bu başarı neticesinde konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel MERT, “Özel Kardelen Eğitim Kurumları olarak ülke arenasında ilimizi gururlandıran bir başarıyı daha elde etmenin gururunu yaşamaktayız.

Özel Kardelen Fen Lisesi öğrencimiz Hüseyin Kağan ÖZDEMİR, ÖSYM resmi sonuçlarına göre 500 tam puan alarak Türkiye 1.si olmuştur. Şampiyonların adresi olan Özel Kardelen Eğitim Kurumları adına öğrencimiz Hüseyin Kağan ÖZDEMİR’i, öğrencimizin kurumumuz çatısı altında geçirdiği 8 yıllık eğitim-öğretim hayatı boyunca bizlerden desteklerini bir an olsun bile esirgemeyen saygıdeğer velilerim Mahir & Serpil ÖZDEMİR çiftini ve öğrencilerimizin en iyi yerlere gelmesi için her koşulda ellerinden gelenin en iyisini yapan bölgemizin tartışmasız şekilde lideri konumunda bulunan, dev başarının mimarı dev kadromuza kendi adıma ve kurumum adına en kalbi şekilde teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.