banner461

KOP Bölge Kalkınma İdaresi’nden Demir'e Ziyaret

 KOP ( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper BİLGİÇ ve beraberindeki heyet, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’i makamında ziyaret etti.

banner15
KOP Bölge Kalkınma İdaresi’nden Demir'e Ziyaret
07 Şubat 2018 Çarşamba 17:34

banner517
banner134
Ziyarette Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından KOP SOGEP ve 2017 Yılı KOP Okuyor Programı kapsamında hazırlanan "Hayatımın İşgücü Merkezi" “Kütüphanem KOP Çocuk Kütüphanesi” ve “KOP Okutuyor” isimli hibe almaya hak kazanan 3 projemizin yürütülmesi ile ilgili konular hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. KOP ( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper BİLGİÇ, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’i başarılı projelerinden dolayı tebrik etti.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, KOP Bölge Kalkınma İdaresi’yle de bu tür ortak projelerin içinde yer alabileceklerini belirterek nazik ziyaretlerinden dolayı KOP ( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper BİLGİÇ ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi heyetine teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.