banner461

Matematik Olimpiyatı Ödülleri Sahiplerine Verildi…

Nevşehir Özel Altınyıldız Koleji tarafından düzenlenen, Matematik Olimpiyatında dereceye giren Devlet Okulları ve Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencileri, öğretmenleri ve müdürleri ödüllendirildi.

banner15
Matematik Olimpiyatı Ödülleri Sahiplerine Verildi…
19 Şubat 2018 Pazartesi 15:55

banner517
banner134
Altınyıldız ilköğretim Okulu tarafından düzenlenen Nevşehir geneli 4.sınıfta okuyan öğrencilerin katıldığı matematik olimpiyatlarında dereceye giren öğrenci,öğretmen ve okullara ödülleri verildi.

Ödül törenine;Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Murat Göktürk, Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın, Özel  Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serhat İğdeci ile çok sayıda okul müdürü, öğretmen, öğrenci velileri ve  öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda Vali Aktaş; “Matematik Olimpiyatlarının düzenlenmesinde emeği geçen Altınyıldız Eğitim Kurumlarının çok kıymetli kurucularına, yöneticilerine ve öğretmen kadrosuna,tüm öğrencilerimiz ve okullarımız adına teşekkür ediyorum.
Bu yarışmaya ağırlıklı olarak Devlet Okullarımızın yanında Altınyıldız Okulumuz ve öğrencileri de katıldı.
Yarışmada dereceye giren okullarımızı, okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Bu yarışmada başarı gösteren çok sevgili gençlerimizi, çocuklarımızı alınlarından öpüyorum. İnşallah onlar Nevşehir’in gururu olarak daha büyük başarılara imza atacaklar. Onları yetiştiren ailelerini anne ve babalarını kutluyorum.
Bu törenlerin gerçekleşmesi, vatanımızın ve milletimizin ileriye gitmesi için;bizlere bu ortamı, vatanımızın ve milletimizin güvenliğini sağlamak için gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında gözünü kırpmadan şehit olan aziz evlatlarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize de geçmiş olsun diyorum” dedi.
Protokol konuşmalarının ardından Matematik Olimpiyatında dereceye giren öğrenci, sınıf öğretmenleri ve okul müdürlerine ödülleri, başarı belgeleri ve plaketleri  Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Murat Göktürk,Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir,  Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın, Özel  Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serhat İğdeci tarafından törenle verildi.
Hediyelerin verilmesinin ardından program sona erdi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.