banner461

Neşe Erberk, Nevşehir'de Anaokulu Açtı

Miss Europe 1984 birincisi Avrupa Güzeli, manken, fotomodel ve iş kadını Neşe Erberk Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'ı makamında ziyaret etti.

banner15
Neşe Erberk, Nevşehir'de Anaokulu Açtı
22 Eylül 2022 Perşembe 23:14

banner517
banner134

Miss Europe 1984 birincisi Avrupa Güzeli, manken, fotomodel ve iş kadını Neşe Erberk ve beraberindeki heyeti Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'ı makamında ziyaret ederek Özel Neş’e Erberk Anaokulu açılışına davet etti.

Vali Becel, daha sonra Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve Nevşehir İl protokol üyeleri ile birlikte, Özel Neş’e Erberk Anaokulu’nun açılışını gerçekleştirdi. Vali Becel, Nevşehir ile birlikte 50. Şubesi açılan Özel Neş’e Erberk Anaokulu yönetimine ve öğretmenlerine eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'da; Belediyemizde Neşe Erberk hanımefendiyi ve Özel Neş'e Erberk Kreş ve Bakımevi'nin kıymetli yöneticilerini misafir ettik. Ardından şehrimize yeni kazandırılan Neşe Erberk Kreş ve Bakımevi’nin açılış törenine katıldık.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.