banner461

NEÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’tan Nevşehir Eğitim Bir Sen’e İade-i Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Eğitim Bir Sen Nevşehir İl Başkanı Başkanı Mustafa Özdemir’e iade-i ziyarette bulundu.

banner15
NEÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’tan Nevşehir Eğitim Bir Sen’e İade-i Ziyaret
20 Aralık 2012 Perşembe 15:08

banner134

 Başkan Mustafa Özdemir’e yaptığı  iade-i ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Çetin Pekacar refakat etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eğitim Bir Sen Başkanı Mustafa Özdemir, Nevşehir’in her yönüyle kalkınmasında Nevşehir Üniversitesinin oldukça önemli olduğunu belirterek genç bir üniversite olmasına rağmen Nevşehir Üniversitesinin hızla büyüdüğünü kaydetti.

 

Özdemir, “Nevşehir’de üniversite, sivil toplum kuruluşları, hayırsever vatandaşlar, Nevşehirli hemşerilerimiz hep birlikte Nevşehir’i yaşanabilir daha güzel kentler arasındaki yerine yükseltmek açısından birlik olunması gerekmekte” diye konuştu.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ise Nevşehir ve Üniversitemiz adına ileriki dönemlerde neler yapılabileceğine dair fikir alışverişinde bulunulması gerektiğini dile getirerek yapılan çalışmaların Nevşehir ve Üniversitemiz adına güzel olması dileğinde bulundu.   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet ali - 10 yıl önce
eğitim-bir başkanı mustafa özdemir, yakında nevşehir üniversitesi rektörlüğüne atanacakmış. branşı rektör olmaya uygunmuş. :))))))