banner461

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Kariyer Günleri‏

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen "Kariyer Günleri Mezunlarımız Öğrencilerimizle Buluşuyor Projesi" kapsamında İş Adamı Serhat Sonugelen konferans verdi.

banner15
Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Kariyer Günleri‏
23 Aralık 2014 Salı 14:26

banner517
banner134

 Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen "Kariyer Günleri - Mezunlarımız Öğrencilerimizle Buluşuyor Projesi" kapsamında Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi 1996 mezunu İşadamı ve Siyasetçi Serhat SONUGELEN 12. sınıf öğrencilerimize konferans verdi. Konferansta okul anılarını anlatan Serhat SONUGELEN üniversite ve iş hayatı konusunda öğrencilerle tecrübelerini paylaştı. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Akil adam - 7 yıl önce
yakışır koçum
Avatar
İNSANLIK... - 7 yıl önce
başbakan televizyonlarda söyledi geçenlerde plaket vesaire verilmeyecek diye.gerçi bir plaket vermemeyle düzelecekse memleketimiz.o zaman durmak yok yola devam diyeceğim ama..bizimkiler halen dağitiyorlar..
Avatar
edip avşar - 7 yıl önce
tecrübe herşeydir. çok mantıklı bir çalışma . o yollardan geçen biri hatalarını doğrularını söyleyerek yol gösterici olabilir. serhat beyden ve okul yönetiminden allah razi olsun.
Avatar
taha doğru - 7 yıl önce
maşallah okulumuzun salonuda pek güzel olmuş emeği geçenlerden allah razı olsunn.faaliyetlerde de ilde birinci helal olsun sizlere
Avatar
hakikatci - 7 yıl önce
o verilen plaket değil günün anlamına verilen çiniden yapılmış okul logosu böyle faaliyetler öğrencilere gelecekleri için moral verir imam hatiplerden başka dostumuz yok durmak yok devammmmmm
Avatar
kimlik - 7 yıl önce
bu biraz kılıçdaroğlunun hülya avşara dediği işe benzemiş