banner461

Nevşehir'de 120 kişilik Kız Öğrenci Pansiyonu Yeni Döneme Hazır ...

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Yeni Açılacak 120 kişilik İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Pansiyonunu Ziyaret Etti.

banner15
Nevşehir'de 120 kişilik Kız Öğrenci Pansiyonu Yeni Döneme Hazır ...
22 Ocak 2021 Cuma 20:03

banner517
banner134

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci yarısında açılışı yapılacak olan İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak ve Destek Hizmetler Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş'un da hazır bulunduğu ziyarette bakım onarımları tamamlanan Pansiyon binası, Yatakhaneler, etüt salonları, yemekhane ortamları gezildi.   

Okul idareci ve öğretmenleri ile bir süre sohbet eden Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, okul idarecilerinden Pansiyonun eğitim öğretime hazırlık durumu, Covid 19 salgını ve hijyen tedbirleri hakkında bilgi aldı.  

Yapılan ziyarette Pansiyonun fiziki imkanlarının gayet iyi olduğu, herhangi bir eksiğinin bulunmadığı, Covid 19 salgını ve hijyen tedbirlerinin alındığı eğitim öğretime hazır olduğu ve 15 Şubat 2021 tarihi itibariyle öğrencilerin hizmetine girebilecek durumda olduğu görüldü. 

HAYIRLI OLSUN NEVŞEHİR. ÇOCUKLARIMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK..

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ziyaretin ardından yaptığı açıklamasında; "İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kız Öğrencilerimiz için 120 kişilik pansiyonumuz açılışa hazır. Yıllardır okul binasının üst katını pansiyon olarak kullanan öğrencilerimiz için pırıl pırıl ve her şeyi ile mükemmel beş katlı bağımsız bir pansiyon hazırladık. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz." dedi.

 İl Milli Eğitim Müdürü Demir, okul müdürü ve öğretmenlerine teşekkür ederek Pansiyondan ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.