banner461

Nevşehir'de 16 derslikli lise için protokol imzalandı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ile kentin hayırsever iş adamlarından Fevzi Dirikoç tarafından yapılacak olan 16 derslikli lise için protokol imzalandı.

banner15
Nevşehir'de 16 derslikli lise için protokol imzalandı
05 Haziran 2021 Cumartesi 12:32

banner517
banner134

Nevşehirli hayırsever Fevzi Dirikoç tarafından Nevşehir il merkezinde yaptırılacak olan "16 Derslikli Lise" için protokol imza töreni Vali İnci Sezer Becel'in başkanlığında gerçekleştirildi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Güzelyurt Mahallesi'nde Hayırsever Fevzi Dirikoç tarafından yapılacak okulun protokolünü imzaladı.

Valilik Makamında düzenlenen protokol imza törenine Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Hayırsever Fevzi Dirikoç adına Ünal Kalfaoğlu, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ve Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş katıldı.

Protokol ile Güzelyurt Mahallesi'nde 1158 ada, 22 nolu parselde kayıtlı taşınmaz üzerine 16 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yapılmaya başlanacaktır. Okul yapımı için 18 ay süre verilmiş olup okul hayırsever tarafından tamamlanarak Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilecektir.

Nevşehirli Hayırsever Fevzi Dirikoç ve Ünal Kalfaoğlu'na teşekkür eder, okulumuzun ilimiz Nevşehir eğitimine hayırlı olmasını dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.