banner461

Nevşehir'de anneler okulları İçin hamur açıp, gözleme yaptılar

Nevşehir Şehit Semih Turgut Ortaokulunda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler ve okulun ihtiyaçları için kermes düzenledi.

banner15
Nevşehir'de anneler okulları İçin hamur açıp, gözleme yaptılar
14 Mayıs 2022 Cumartesi 20:52

banner517
banner134

Nevşehir Güzelyurt Mahallesinde bulunan Şehit Semih Turgut Ortaokulunda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler ve okulun ihtiyaçları için kermes düzenledi.

Okul bahçesine kurulan Gözleme çadırında öğrenci velilerinden 30 bayan görev aldı. Gönüllü anneler marifetli elleriyle oklava yuvarladı hamur açtı. Büyük ilgi gören kermeste 20 bin nüfuslu mahalle sakinleri gözleme almak için sıraya girdi.

Güzelyurt'ta eğitime destek için 1500 gözleme yapıldı...

Nevşehir'de Güzelyurt Mahallesinin örnek okulu Şehit Semih Turgut Ortaokulunda Veli - Okul işbirliğinin güzel bir örneği olan Gözleme kermesi şenlik havasında gerçekleştirildi.

Güzelyurt'ta güzellikler bitmiyor...

Okul idaresi, öğretmenleri ve velilerinin ele ele vererek güzel bir birlik gösterdiği kermeste ögrenciler ve misafirler de lezzetli gözlemelerden tadarak okula katkıda bulundular.

Bu güzel etkinliği Nevşehir Belediyesi, Nar Belediyesi ve Güzelyurt Mahalle muhtarı Halit Yüncü teknik ve malzeme katkılarıyla desteklediler.

Bu katkılardan dolayı okul idaresi teşekkürlerini ifade etti.

Kermesten elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçları karşılanacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.