banner461

Nevşehir'de İmam Hatip Okulları Platformu Toplantısı Yapıldı

Nevşehir'de Sivil Toplum Kuruluşları İmam Hatip Okulları Platformu Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

banner15
Nevşehir'de İmam Hatip Okulları Platformu Toplantısı Yapıldı
25 Şubat 2017 Cumartesi 18:50

banner517
banner134
Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ ‘ın başkanlığında, TBMM Divan Katip Üyesi Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Savaş BENLİ, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, Nevşehir İl Müftüsü Yakup ÖZTÜRK, Nevşehir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER, Nevşehir İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İmam Hatip Platformu ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla Şehit Demet Sezen Kız İmam Hatip Lisesinde toplantı düzenlendi. 
     
Bu toplantıda Nevşehir'de bulunan İmam Hatip okullarının genel durumları ve başarıları değerlendirildi. Toplantıda İmam Hatip okullarında yapılacak faaliyetler, okulların karşılaştıkları sorunlar ele alındı. Şu an yapılmakta olan imam hatip okullarının durumu değerlendirildi ve önümüzdeki zaman içerisinde imam hatip okullarının öğrencilere tanıtılıp sevdirilmesi, ülkemiz için hayırlı bir gençliğin yetiştirilmesi için işbirliği ve uyum içerisinde gayretli ve özverili çalışmak gerektiği vurgulandı.
     
Toplantı sonunda Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ ve Nevşehir MilletvekiliMustafa AÇIKGÖZ, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve toplantıya katılan diğer müdürler ve STK Temsilcileri ile birlikte Mehmet Avlanmaz İmam Hatip Ortaokulu öğrencileriyle birlikte Nevşehir Şifa Camii’nde Cuma namazını kıldılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.