banner461

Nevşehir'de Milli Eğitim Müdürü'nün koltuğuna minik Azra oturdu

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'in koltuğuna 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Nevşehir İncekaralar İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Azra Avşar oturdu. 

banner15
Nevşehir'de Milli Eğitim Müdürü'nün koltuğuna minik Azra oturdu
22 Nisan 2021 Perşembe 23:11

banner517
banner134

Nevşehir'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama töreni salgın nedeniyle alınan tedbirler kapsamında Valilik ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretleriyle başladı.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinde Milli Eğitim Müdürü Murat Demir koltuğunu temsili olarak İncekaralar İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Azra Avşar'a devrederek onun istek ve temennilerini dinledi.

Minik öğrencimiz yaptığı konuşmada tüm Nevşehirlilerden bir ricada bulundu. "Salgının bir an önce bitmesi ve 23 Nisan'ı büyük bir coşkuyla okullarımızda kutlamamız için maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyalım lütfen. Bunu biz çocuklar için yapmanızı istiyoruz." sözleriyle herkesi tedbirli davranmaya davet etti.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, sağlıklı günlerde hep birlikte coşkulu bayramlar yaşamayı dileyerek günün anısına öğrencimize hediyesini takdim etti.

Makam ziyaretleri Milli Eğitim Müdürü Murat Demir eşliğinde Valilik Makamı ziyaretiyle devam etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.