banner461

Nevşehir'de okullar yeni eğitim-öğretim yılına hazırlanıyor

Nevşehir de Okullarımızın Fiziki Ortamlarını İyileştirmek İçin Onarım Çalışmaları Devam Ediyor.

banner15
Nevşehir'de okullar yeni eğitim-öğretim yılına hazırlanıyor
19 Ağustos 2020 Çarşamba 11:11

banner517
banner134

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü 21 Eylül’de başlayacak yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde il genelinde merkezinden kırsalına kapsamlı bir çalışma içerisine girdi.

Bu kapsamda Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir beraberinde Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş ile birlikte büyük onarımları devam eden okullarımızda yerinde incelemelerde bulundu.

2020-2021 eğitim - öğretim döneminin başlamasına sayılı günler kala Okullardaki tadilat çalışmalarını yerinde inceleyen Milli Eğitim Müdürü Murat Demir , Yunus Emre İlkokulu, Mustafa Çalışkan İlkokulu,20 Temmuz İlkokulu, Nar Barbaros İlkokulu, 23 Nisan Ortaokulu, Sulusaray İmam Hatip Ortaokulu, Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecilerinden inşaatları gezerek onarım durumları hakkında bilgi aldı.

Onarımı yapan yüklenici firma yetkilileri ile görüşerek onarımların eğitim-öğretim başlamadan önce bitirilmesini, işin süresinde herhangi bir aksama meydana getirilmemesini istedi.

NEVŞEHİR EĞİTİMİNDE BAŞARI ÇITASINI YÜKSELTİĞİMİZ GİBİ, OKULLARIMIZIDA YENİLİYORUZ...
Milli Eğitim Müdürü Murat Demir konu hakkında yaptığı açıklamasında; "Derdi olmayanın ne davası olur ne de gayreti... Elhamdulillah her yer şantiye gibi...
KAPADOKYA'nın Başkenti Nevşehir'de okullarımızda büyük onarımlarımız devam ediyor, Geleceğimizi imar ve inşa edecek çocuklarımızın, gençlerimizin fiziki ortamlarını GÜZELLEŞTİRİYOR,
23 Nisan Ortaokulu,
Merkez İHL Pansiyonu,
20 Temmuz İlkokulu,
Sulusaray İHO,
Nar Barbaros İlkokulu,
Mustafa Çalışkan İlkokulu ve daha bir çok okulumuzda tadilat, onarım, mantolama işlemlerine devam ediyoruz, her yaz dönemi okullarımızı yenilemeye devam edeceğiz. Bu şehrin, bu ülkenin gençleri her şeyin en güzelini hakediyorlar, Allah Devletimize ve Milletimize zeval vermesin." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.