banner461

Nevşehir Eğitime Destek Platformu Toplantısı Yapıldı

Nevşehir'de Eğitime Destek Platformu Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı.

banner15
Nevşehir Eğitime Destek Platformu Toplantısı Yapıldı
27 Kasım 2021 Cumartesi 17:03

banner517
banner134

 AK Parti  Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Eğitime Destek Platformu Toplantısı’na katıldı.

Okul öncesi eğitim ile sürdürülen eğitim projelerinin de görüşüldüğü toplantıda, okullar arası ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla Nevşehir'e özgü projelerin geliştirilmesi kararlaştırıldı.

Eğitim çağındaki çocuk ve gençlerin milli ve manevi değerlere sahip bir şekilde yetişmelerini sağlamak ve gelecek nesillere altyapı oluşturmak amacıyla Nevşehir RTE Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirilen toplantıya ilişkin açıklamada bulunan TBMM Divan Katip Üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Nevşehir Eğitime Destek Platformu Kasım ayı toplantımızı hazirunumuzla gerçekleştirdik.“Eğitim öncelikli işimizdir. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için tüm paydaşlarımızla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Konuşmaların ardından platformun kuruluş amacı ve görevleri hakkında sunum ve bilgilendirmelerin yapıldığı toplantı; paydaşlar arasında ortak koordinasyon ve işbirliği sağlanması ve ortak akıl doğrultusunda neler yapılabileceği konusunda karşılıklı görüş alışverişi ile istişarede bulunulmasıyla sona erdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.