banner461

Nevşehir Eski Milletvekili Elkatmış’tan Rektör Aktekin’e Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi, 19., 20., 21. ve 22. dönem Nevşehir Milletvekili Mehmet Elkatmış, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti. 

banner15
Nevşehir Eski Milletvekili Elkatmış’tan Rektör Aktekin’e Ziyaret
02 Eylül 2022 Cuma 16:12

banner517
banner134

Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi, www.lockhartindustries.com, 19., 20., 21. ve 22. dönem Nevşehir Milletvekili Mehmet Elkatmış, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti. 

Milletvekili Elkatmış’ı makamında ağırlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Rektör Aktekin kendilerine ‘Doğal ve Kültürel Miras Turizmi’ alanında ‘Bölgesel Kalkınma Odaklı Üniversite’ olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar, eğitim-öğretim faaliyetleri, tercih süreci, üniversite-şehir ve üniversite-bölge işbirlikleri kapsamında yürüttükleri projeler hakkında bilgi verdi.

Rektör Aktekin ayrıca, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nin kuruluş aşamasından itibaren bugüne kadar üniversiteye vermiş oldukları destekleri ve kişisel kütüphanesindeki tüm kitapları üniversite kütüphanesine bağışlamalarından dolayı da Elkatmış’a teşekkür etti.   

NEVÜ’nün başarılı çalışmalarının yanı sıra en çok tercih edilen üniversiteler arasında yer almasının oldukça memnuniyet verici olduğunu ifade eden Elkatmış, misafirperverliklerinden dolayı Rektör Aktekin’e teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamı temennisinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.