banner461

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ne 2 Yeni Doçent Atandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) ’de 2 Yeni Doçent Ataması Yapıldı

banner15
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ne 2 Yeni Doçent Atandı
28 Mayıs 2022 Cumartesi 23:55

banner517
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Fen Edebiyat Fakültesi ve Acıgöl Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun farklı bölümlerinde Dr. Öğr. Üyesi kadrolarında görev yaparken, doçentlik sınavlarını başarı ile tamamlayan 2 akademik personelin ataması yapıldı.

Ataması yapılan Doçentlere yeni ünvan ve görevlerinin hayırlı olmasını dileyen NEVÜ Rektörü Pof. Dr. Semih Aktekin, “Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından verilen kadro dahilinde üniversitemizin Fen Edebiyat Fakültesi ve Acıgöl Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun farklı birimlerinde Dr. Öğr. Üyesi kadrosunda görev yapan ve doçentlik sınavını başarı ile tamamlayan 2 akademik personelimizin doçentlik kadrosuna atamasını gerçekleştirdik.

Doçentlerimize yeni unvan ve görevlerinin hayırlı olmasını ile birlikte özverili çalışmalarının da bundan sonra artarak devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

NEVÜ Yönetim Kurulu Toplantısında alınan karar uyarınca atama süreciyle ilgili tüm işlemleri tamamlanan Doç. Dr. Ümit Kumbıçak ‘Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler biyoloji ve Genetik Bölümü Moleküler Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı’na  ve Doç. Dr. Yasin Polat ise ‘Acıgöl Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü Laboratuvar Teknolojisi Anabilim Dalı’na atandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.