banner461

Nevşehir Kızılay’dan Öğrencilere Ücretsiz LGS semineri !

Nevşehir Kızılay’dan Öğrencilere Ücretsiz LGS öncesi sınav stresi ve kaygı yönetimi semineri !

banner15
Nevşehir Kızılay’dan Öğrencilere Ücretsiz LGS semineri !
03 Haziran 2021 Perşembe 23:39

banner517
banner134

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi,Atlas Psikolojik Danışmanlık Merkezi gönüllü psikologları iş birliğiyle Lise Giriş Sınavı’na girecek öğrencilereonline  sınav stresi ve kaygı yönetimi semineri verecek.

Tamamen ücretsiz olarak verilecek eğitim online gerçekleşecek,Tüm Nevşehir halkımızın katılımına açık olacak seminerde,Pazar günü Lise Giriş Sınavına girecek öğrencilere sınav stresiyle başetme,sınav anında yapılacaklar,kaygı yönetimi gibi alanların üstünde durulacak.

Sınav kaygısını tanımlanarak başlayacak olan eğitim sınava hazırlık için nasıl bir yöntem seçilmesi gerektiğini, sınav anında heyecanı yenmek için gerekli olan tedbirler aktarılacak.

Ücretsiz seminere katılım ve bilgi için;

0552 168 18 04 Türk Kızılay Nevşehir Kurumsal Numarasına Whatsapp üzerinden iletişime geçerek
İnstagram.com/genckizilay50
Twitter.com/genckizilay50
Facebook.com/genckizilaynevşehir
Üzerinden iletişime geçilebilir. 

Zoom uygulaması üzerinden online gerçekleşecek seminerinin öğrenciler tarafından büyük bir merakla beklendiği gözlemlendi.

Çalışmalarla alakalı açıklamada bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek; "Sınava girecek tüm öğrencilere başarı dileyen Başkan Civelek, öğrencilerin ve velilerin heyecanını paylaştıklarını kaydederek, “Öğrencilerimizden tek beklentimiz, sınavlarına konsantre olmalarıdır. Geleceğimizin teminatı yavrularımızın büyük bir çaba ve azim ile hazırlandıkları bu sınavı başarı ile atlatacaklarına yürekten inanıyorum. Tüm öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarı diliyorum” dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.