banner461

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Haftaya Okul Ziyaretleriyle Başladı

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir Haftaya Okul Ziyaretleriyle Başladı.

banner15
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Haftaya Okul Ziyaretleriyle Başladı
27 Eylül 2021 Pazartesi 13:45

banner517
banner134

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir yeni haftaya okul ziyaretleriyle başladı. Okul ziyaretleri kapsamında Nevşehir merkez Yunus Emre İlkokulu ve Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden İl Müdürü Demir, sınıfları gezerek öğrencilerle muhabbet ederek onlarla eğlenceli vakitler geçirdi.

Okul idarecileri ve öğretmenleriyle bir araya gelerek okullarımızdaki salgın tedbirlerine yönelik değerlendirmede bulunan İl Müdürü Demir, “2021-2022 Eğitim Öğretim Yılına yüz yüze başlamamızla öğrencilerimiz okullarımıza canlılık getirdi. Bakanlığımızın, Müdürlüğümüzün ve okullarımızın aldığı tedbirler ve halkımızın alınan önlemlere uyması ile yüz yüze eğitime devam ediyoruz. Bakanlığımızın kurduğu takip sistemi ile anlık takipte bulunuyor ve gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.Okullarımızı maske ve dezenfektan gibi gerekli malzemelerini tedarik ediyoruz.

Müdürlük olarak ekibimizle sürekli sahada yer alıyor, okullardaki tedbirleri yerinde inceliyoruz. Okullarımızda idareci, öğretmen ve yardımcı personellerimizin alınan tedbirlere uymasından dolayı oldukça memnunuz. Hepsine emeklerinden ve fedakârlıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.